فوم فوم .

فوم

ورق فوم

 ورق فوم

ورق فومي فوم ماركت با توانايي توليد ورق فوم در اندازه و سايزهاي مختلف و با كيفيت و دوام بالا بوده كه با هدف عرضه محصولات استاندارد با احداث كارخانه اي مجهز و با همكاري كارشناسان متخصص، توليد انواع ورق فوم با كيفيت بالا متناسب با نياز مصرف كنندگان براي مصارف صنعتي را آغاز نموده است.


كاربرد ورق فومي:
ورق فوم كاربرد گسترده اي دارد و به خصوص در صنعت و امور صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد. از جمله مصارف آن در خودرو، به عنوان درزگير، ضربه گير، صنعت كشتي سازي، ساختمان سازي و عايق كاري، توليد لوازم ورزشي، اسباب بازي ها، براي ساخت بعضي قطعات خاص و ... مي باشد. ورق فوم مقاوم در برابر سرما و گرما و داراي خاصيت ضربه گيري و مقاوم و سبك مي باشند.


منبع: فوم ماركت


برچسب: ورق فوم، قيمت ورق فوم، فروش ورق فوم، خريد ورق فوم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۴:۲۵ توسط:فوم ماركت موضوع: نظرات (0)

فوم رول

 فوم رول

فوم رول صنعتي فوم ماركت محصولي با كيفيت و پركاربرد دارنده استاندارد هاي كيفيت، مخصوص ساختمان سازي و عايق كاري بوده و نقش بسيار مهمي در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنك نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد. به كمك عايق كاريمي توان يك خانه را در زمستان 5 درجه گرمتر و در تابستان 10 درجه خنك تر نگه داشت. به اين ترتيب علاوه بر كم شدن مصرف انرژي، منابع اوليه براي استفاده آيندگان حفظ مي گردد. از فوم رول مي توان به عنوان عايق حرارتي، عايق رطوبتي و عايق صوتي استفاده نمود.

منبع: فوم رول

339206630


برچسب: فوم رول، قيمت فوم رول، فروش فوم رول، خريد فوم رول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۲:۵۰ توسط:فوم ماركت موضوع: نظرات (0)